Ubytování

Účastnící i lektoři jsou ubytováni v Domově mládeže Vyšší odborné školy pedagogické a Střední pedagogické školy v Litomyšli. V blízkosti je koupaliště. Do centra města je to 10 – 15 minut pěšky. Adresa:

Domov mládeže VOŠP a SPgŠ,
Strakovská 1071,
570 01 Litomyšl
www.vospspgs.cz

Fotogalerie ZDE

Pokud nebudete žádat ubytování, bydlíte blízko a můžete dojíždět, vyznačte to prosím na přihlášce, abychom měli možnost přijmout více zájemců.

Opět jsou k dispozici dvě budovy – stará a nová – za rozdílné ceny ubytování.

Stará budova

Starší budova krásného Domova mládeže má pouze třílůžkové pokoje situované tak, že vždy dva pokoje mají k dispozici na jedné straně koupelnu, na druhé WC s umyvadlem. Máme k dispozici celou budovu, tedy 90 lůžek pro účastníky. Jen několik pokojů může mít přistýlku.

Lůžko stojí 350,- Kč za noc, ovšem pouze při plném obsazení pokoje. Je nutné obsazovat pokud možno všechna lůžka, jinak bude cena jednoho lůžka vyšší.

Nová budova

Nová budova má pouze dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, tedy s koupelnou a WC. K dispozici je výtah a jeden bezbariérový pokoj. V tomto pavilonu počítáme především s ubytováním rodinných příslušníků, kteří přijedou ve dvou, ale samozřejmě i všech ostatních, kteří budou mít o toto ubytování zájem. Máme opět k dispozici celou novou budovu, což je cca 60 lůžek pro účastníky.

Lůžko stojí 450,- Kč za noc, resp. cena pokoje je 900,- Kč za noc. Je tedy ve vašem zájmu obsazovat celé pokoje.

Obě budovy jsou propojeny uzavřeným proskleným přemostěním. V přízemí nové budovy je také moderní jídelna s možností propojení se zahradou.

Objednávka ubytování

Nezapomeňte v přihlášce vyznačit, ve které budově chcete být ubytováni. Další podrobnosti (s kým chcete být ubytováni, požadavky na stravování apod.) nám zatím nesdělujte. Tyto informace patří do objednávky služeb, kterou vyplníte později.